referrencie - lasrVIDEO - VIDEO FOTO SLUŽBY

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

referrencie

 

Obrovské Ďakujeme patrí skvelému kameramanovi  Radovi  za profesionalitu, precíznu prácu a neuveriteľne ľudský prístup. Sme maximálne spokojní so spracovaním nášho svadobného DVD videa, ktoré je perfektné, na najvyššej úrovni. Video je veľmi kvalitne, zaujímavo a moderne spracované, zachytené sú všetky najdôležitejšie momenty nášho veľkého dňa- výber hudby, grafika ,strih iba podčiarkujú Tvoju kvalitnú prácu.  Čo sa týka fotiek, nemáme čo dodať, sú nádherné, premakané, zaujímavé, budú nám nádhernou spomienkou na nezabudnuteľný večer. Tvoj prístup bol skvelý, veľmi priateľský, uvoľnená atmosféra nielen počas fotenia, ale aj počas celého priebehu nášho dňa. Ako režisér a človek si proste TOP!
Rado, ešte raz Ti z celého srdca ďakujeme za Tvoje skvelé služby, máš náš obdiv a uznanie a vrelo Ťa budeme odporúčať každému, kto chce mať nezabudnuteľnú spomienku na vysokej úrovni.
Ďakujeme

MAREK  A MAJKA


...

Ahoj Radko, už sme videli video aj fotky.
V
šetko je až neuveriteľne kráaaasne! Sme maximálne spokojní ako aj s tvojimprístupom, profesionalitou ... so všetkým! Maš to premakané, hudbu aj grafikuk videu si vybral úžasnú ! Aj sme sa nasmiali, aj nás dojalo co malo. Nemáme ti čo vytknúť, žiadne negatíva. Zimomriavky boli, super energia ...sme stastní, že sme si vybrali teba ! Budeme ťa všetkým len odporúčať.
ZO SRDCA TI ĎAKUJEME.
Si supeeeer! :)


DOMINIKA A LADISLAV


...

S DVD sme maximálne spokojní všetci. Triedna učiteľka citujem: "Ten kameraman bol neskutočný". V dobrom slova zmysle. Aj ako rýchlo DVD ste urobili..Fakt úžasné to je..Vďaka. Pozerali sme do úplneho konca (až za titulkami). A sme nesmierne spokojní ako s kvalitou, tak aj ohľadom všetkého čo sa týka stužkovej. A sme Vám vďační za všetko ...

4.OA, OB - SPŠ Snina

...


Ahoj Rado, ďakujeme ti pekne za super video. Je veľmi kvalitne spracované. Páčil sa nám aj tvoj priateľský prístup, príjemne sa nám s tebou spolupracovalo. Určite ťa odporučíme aj našim známym. Veľa ďalších úspechov ti prajeme.

LÍVIA A MARIAN

...

Ahoj Rado, chceme sa Ti veľmi pekne poďakovať za skvelo spracované DVD. Všetko si zachytil podľa našich predstáv a ten tvoj excelentný prístup k nám bol jednoznačne úžasný. Ešte raz ďakujeme za všetko. Odporúčame každému budúcemu manželskému páru, aby sa rozhodol pre teba. Si proste 1. ĎAKUJEME

DAGMARA A PETER


...

Ahoj, čo k tvojej práci napísať. Fotky sú krásne, páčili sa nielen nám, ale aj každému kto ich zatial videl. Video je tiež super, dobre spravené, efekty, hudba v ňom, ako si to po kúskoch nakameroval a pospájal dokopy, hlavne na obliekaní nevesty a ženícha ... Nebolo tam nič, čo by sa nám nepáčilo. Nám sa s tebou spolupracovalo veľmi dobre a aj tvoj humor pri práci, príjemné vystupovanie a bavenie sa s ľudmi tomu dodalo skvelú atmosféru, bavil si sa s nami. Teba sme si vybrali preto, lebo o tvojej práci sme už veľa počuli a boli prítomní na dvoch svadbách, kde si bol aj ty. Cena za tvoje služby je priateľná a tiež nás prekvapila rýchlosť vyhotovenia kompletu. Takže výsledok tvojej práce hodnotíme na 1* a samozrejme ďakujeme. Nech sa ti darí, svoju prácu robíš veľmi dobre a profesionálne.

ŠTEFÁNIA A PETER

...

Drahy Rado, chceme sa ti veľmi pekne poďakovať za všetko čo si pre nás urobil na nasej svadbe. Všetko bolo perfektne spracované. Celá prezentácia fotiek, DVD či FOTOknihy je úžasná. Zachytil si kazdý detail. Pri pozeraní DVD, fotiek a prekrásne spracovanej knihy sme si všimli akú precíznu prácu si urobil. Máš bohatú a bujnú fantáziu pri fotení a celkovo na celej svadbe. Môj manžel bol tebou unesený, ako hravo si zvládol komunikáciu s ním i s ostatnými anglicko hovoriacimi hostami. Máš veľkú trpezlivosť, pochopenie a hlavne si bol velmi priatelský, milý a zábavný. Tvoja práca je veľmi kvalitná, precízna a pestrofarebná. Fantázia, ktorú si použil na fotokoláže a na samotné fotky nám vyrazila dych. Klobúk dolu. Bol si skutočne zábavný a všetko bolo urobené podľa našich predstáv. Celá moja rodina bola milo prekvapená tvojou profesionalitou. ĎAKUJEME A ODPORÚČAME VŠETKÝM. LEPŠIEHO NENÁJDETE.

ANIČKA A SHAUN

...

Dlho sme hľadali kameramana, ktorý by spĺňal naše požiadavky a sme radi, že nám bol odporučený práve Rado Kotvan, ktorý ich nielen splnil, ale aj predčil. Nie je to len výborný kameraman, ale aj človek. Vyžaroval z neho pokoj, v každej situácii nám bol nablízku. Na všetko myslel dopredu, takže nám neunikol žiaden moment svadby a všetko máme zachytené na našom svadobnom DVD. Je dochvíľny, spoľahlivý, nie je problém sa s ním dohodnúť. Jeho práca je vysoko profesionálna, precízna a  nápaditá. DVD bolo perfektne spracované, pekný dizajn obalu, možnosť výberu grafiky a titulok vyzdvihuje jeho profesionalitu a snahu napredovať. Chceli by sme poukázať na originalitu spracovania DVD, žiadne kopírovanie, iba svoje myšlienky a nápady, čo sa u iných kameramanov vidí málo. Tvoju prácu Rado obdivujeme nielen my, ale aj naši rodičia a príbuzní. Lepšieho kameramana sme si nemohli ani želať a budeme Ťa odporúčať aj ostatným priateľom a známym. Veľké "ĎAKUJEME".

JANKA A JARO

...

Práve sme dopozerali naše DVD zo svadby ... spokojnosť aj s foto aj s DVD na 100 percent ... si PÁN kameraman !!! Ešte raz ďakujeme.

MARTINA A ĽUBO

...

Paráda, super, úžasné ... Osobne nemám slov, takto sme si to predstavovali. Všetko je super, aj hudba aj mená k ľuďom. Všetkým sa všetko páčilo. Fakt, super práca ! :)

4. A, Hotelovka Humenné

...

DVD ( i BLU-RAY ) je spravené na jednotku :). Pozerali sme ten Blue-ray disc, je to super. Este raz dakujeme za vsetko, velmi si nam pomohol :).

DIANA A JANČO

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky